Zarząd

Grupa IFF to zespół inżynierów i projektantów łączący praktykę oraz najnowsze rozwiązania techniczne, świadczący pełen zakres usług inżynierskich na każdym etapie inwestycji oraz najwyższej klasy usługi projektowe.

 

Nasz zespół stanowią doświadczeni profesjonaliści z wieloletnim stażem, a jego trzon stanowią kierownicy projektów (PM), kontrolerzy kosztowi, inżynierowie budowy, inspektorzy nadzoru, kierownicy, architekci i projektanci branżowi z uprawnieniami budowlanymi w projektowaniu i prowadzeniu budów o powierzchni od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Mariusz Wysocki
 
Prezes Zarządu
Senior Project Manager

Od dwudziestu lat zarządza i koordynuje prace w spółkach architektonicznych oraz spółkach developerskich prowadzących projekty z zakresu budownictwa biurowego, przemysłowego oraz kolejowego. Posiada doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów doradczych oraz inwestycyjno finansowych w międzynarodowych korporacjach amerykańskich, niemieckich, austriackich oraz holenderskich.

Szymon Janicki
 
Członek Zarządu
Szef Pionu Inżynierskiego

Doświadczenie projektowo-wykonawcze zdobyte w międzynarodowych biurach projektowych oraz międzynarodowych firmach wykonawczych.
Odpowiedzialny za realizację techniczną przy wielomilionowych inwestycjach. Wieloletnie doświadczenie w rewitalizacji budynków
przemysłowych i zabytkowych. W branży od osiemnastu lat.

designed by IFF